Donocykl Vysoké Mýto
465 420 366
603 827 486
731 520 015
Donocykl
Pražská 32/II
566 01 Vysoké Mýto
doskocil@donocykl.cz
PRODUKTY
Cyklistika
Jízdní kola Doplňky Oblečení Rotopedy a trenažery Helmy Výprodejové zboží Dětské sedačky
Letní sporty
Turistika Fotbal Tenis Squash Vodní sporty Volejbal Florbal Kolečkové brusle Koloběžky,skateboardy Stolní tenis Běh
Zimní sporty
Sjezdové lyžování Snowboarding Klasické lyžování Přilby lyžařské Ostatní Hokej Krasobluslení
Oblečení
Zimní oblečení Letní oblečení Termoprádlo
Sezónní nabídka
Lyžařský servis Půjčovna lyží Bazar lyžařského vybavení

arrowCrussis E-Country 9.4

42 000 Kč

Crussis E-Country 9.4
běžná cena:
42 990 Kč
dostupnost:
SKLADEM
 
 
Velikosti:
17"


 

POPIS

Městské elektrokolo Crussis e-Country 9.4 - model 2019

 

Hledáte městské elektrokolo, které zvládne víc? Plně vybavený městský e-bike s baterií integrovanou do rámu? Pak je e-kolo Crussis e-Country 9.4 právě pro vás.

Stejně jako ostatní kola řady e-Country disponuje i model 9.4 hliníkovým rámem s pohodlnou geometrií, kterou ještě vylepšuje zapuštění baterie do rámu. Výsledkem je nejen optimalizace těžiště a mnohem lepší ovadatelnost elektrokola, ale také čistý design, který nijak nenarušuje celkový vzhled. Hlavní rámová trubka je posazena velmi nízko a vy tak můžete na kolo nasednout bez sebemenších problémů. Rovněž sesednutí je díky geometrii kola rychlé a bezpečné. Elektrokolo je tak vhodné také pro ty, kterým může klasický design kola činit potíže, například ze zdravotních důvodů. S koly o průměru 28" je tento model vhodný jak pro muže, tak pro ženy a k dispozici je k dostání ve velikostech rámu 17" a 19".

Protože jde o e-bike, zajímat vás bude také pohonná jednotka. Tou je elektromotor Bafang Max Drive umístěný na středu kola. Je to další vylepšení oproti ostatním modelům řady e-Country napomáhající skvělému vyvážení kola a optimalizaci jeho jízdních vlastností. Li-Ion baterie Samsung 36V / 14 Ah je schopná zajistit dojezd elektrokola až do vzdálenosti 120 km – vždy však samozřejmě záleží na profilu terénu a způsobu využití asistence. A jak vlastně ovládáte motorovou asistenci? Prostřednictvím barevného LCD panelu umístěného na řídítkách.

Jízdu vám zpříjemní odpružená vidlice, osmistupňové řazeníkotoučové hydraulické brzdy. Samozřejmostí je také pohodlné sedlo a bát se nemusíte ani deště. Součástí výbavy e-kola jsou totiž kromě nosiče i blatníky. Potěšit může také USB port pro dobíjení mobilního telefonu a jiných zařízení.

Sečteno podtrženo, Crussis e-Country 9.4 je funkčně i esteticky vyladěné městské elektrokolo, které zvládne téměř jakýkoliv výlet, a to jak na silnici, tak i v lehkém terénu. Je čas vyrazit!

Motor

Elektromotor BAFANG Max Drive (M400) skvěle balancuje mezi točivým momentem a spotřebou - při zachování nízké spotřeby nabízí opravdu vysoký točivý moment, a to až 80 Nm.

Elektromotor je vybaven snímačem šlapání i torzním snímačem síly šlapání. Regulaci výkonu motoru provádí řídící jednotka, která neustále vyhodnocuje, jakou silou jezdec šlape do pedálů. Čím více budete do pedálů šlapat, tím více vám motor pomůže.

Použitím středového elektromotoru u většiny našich e-biků jsme docílili optimálního umístění těžiště. Elektrokola Crussis jsou tak skvěle ovladatelná a parádně drží stopu.rdcem elektrokola je baterie s články SAMSUNG Li-Ion 36V / 504 Wh (14 Ah). Baterie je částečně integrována do rámu, což v kombinaci se středovým elektromotorem znamená jediné - skvěle vyvážené, stabilní a lehce ovladatelné elektrokolo.

Baterie je schopna dovézt elektrokolo na jedno nabití až do vzdálenosti 120 km. Vše však samozřejmě závisí na profilu trati a způsobu využití asistence.

Baterie je vybavena BMS deskou (Battery Management System), která ji chrání před přehřátím, zkratem nebo přebitím. Baterii můžete nabíjet přímo na nosiči kola, nebo ji lze za účelem nabití vyjmout – nabít ji tak můžete doma pomocí přiložené nabíječky v jakékoliv standardní zásuvce. Zcela vybitou baterii nabijete do plné kapacity za 7 hodin.

PŘÍSLUŠENSTVÍ

Pro tento produkt nemáme související doporučené zboží.

HODNOCENÍ

Produkt nebyl dosud hodnocen. Chcete-li se s ostatními zákazníky podělit o své zkušenosti, přidejte své hodnocení.

DOTAZY

Chcete-li se zeptat na cokoli ohledně tohoto produktu, zeptejte se nás. Odpověď Vám zašleme na emailovou adresu a zároveň ji zde zveřejníme pro ostatní zákazníky.